Geoblog.pl    bakipaki    Podróże    bakipaki2010    Lista hoteli w którch nocowaliśmy.

Lista hoteli w którch nocowaliśmy.

Polska, Jaworzno

Lista hoteli w których nocowaliśmy:

Wszystkie pokoje to double room.

Singapur:
Cozy Corner GuestHouse – za pokój bez okien bez łazienki, ale z klimatyzacją i ze śniadaniem zapłaciliśmy 50S$ (ok100zł) (super lokalizacja)

Kambodża :
Phnom Penh – Indochina 2 Hotel (bardzo polecamy) za pokój z klimą, łazienka, oknami w ładnym i czystym hotelu zapłaciliśmy 22$. (bardzo dobra lokalizacja)

Siem Reap - Mom’s GuestHouse za pokój w takim samym standardzie jak w Indochina + śniadanie i basem 20$. (personel okropny)

Malezja:

Kuala Lumpur:
Anjung za mały pokój bez okien z klimą i okropną łazienką na korytarzu 70RM (70zł) – nie polecamy (jednak świetna lokalizacja) http://www.anjungkl.com/

Number Eight (dwa budynki dalej od Anjung) bardzo ładny hostel. Za twin room z klimą, ze śniadaniem, bez łazienki zapłaciliśmy 85 RM. Bardzo miły personel, lokalizacja równie świetna. (możliwość zostawienia za darmo plecaków)

Taman Negara:

Tahan Guest House – pokój z łazienką i klimatyzacją kosztuje 50 RM.(bardzo niski standard)

Teresek View Motel – pokój z łazienką i klimatyzacją kosztuje 90 RM (całkiem przyzwoity)

Perhentian Kecil Island:

Senja Bay Resort. Tutaj ceny uzależnione są od położenia domku. My za domek na plaży bez klimatyzacji i okien płaciliśmy 100RM. Za domek w dużo lepszym standardzie płaci się 200RM. (śniadanie w cenie)

We wszystkich miejscach których nocowaliśmy jest darmowy dostęp do Internetu. (oprócz Taman Negary, tam Internet jest tylko w jednaj kafejce internetowej).

Zasoby: 56 wpisów56 4 komentarze4 0 zdjęć0 1 plik multimedialny1

29.06.2011 - 24.07.2011